تشک مسافرتی خوب با روکش طلا به ملکه انگلیس هدیه داده شد

تخت مسافرتی تختی برای استفاده نوزاد یا کودک خردسال است که برای حمل آسان در کیسه ای جمع می شود یا جمع می شود.

تشک مسافرتی خوب معمولاً بسیار سبک‌تر از تخت‌خواب‌های معمولی هستند و کناره‌های آن نرم هستند تا هنگام خواب نوزاد را راحت کنند.

فواید
راهنمای وزارت بهداشت بریتانیا برای کاهش خطر مرگ و میر در تخت نوزاد بیان می کند که نوزادان همیشه باید به تنهایی بخوابند و در تخت خود بسیار ایمن تر هستند.

بنیاد مطالعه مرگ و میر نوزادان بیان می‌کند که ترجیحاً هر نوزاد جدید تشک جدید خود را داشته باشد تا از خطر انتشار عفونت بین کودکان که عاملی در برخی موارد SIDS بوده است جلوگیری شود.

تخت مسافرتی علاوه بر مزایای سلامتی می تواند مزایایی نیز برای کودک داشته باشد. استفاده منظم از تخت مسافرتی به این معنی است که نوزاد به محیطی خارج از تخت معمولی عادت می کند که به این معنی است که در سفر سریعتر به خواب می رود و زمانی که به خواب می رود طولانی تر و آرام تر می خوابد.

تشک

در صورت استفاده از تخت خواب یا تخت مسافرتی پاپ آپ، تخت مسافرتی می تواند شما را از خرید سبد جداگانه موسی برای نوزاد بی نیاز کند.

چنین تخت مسافرتی را می توان در چند ماه اول زندگی کودک یا در هر قسمتی از خانه استفاده کرد تا والدین بتوانند نوزاد تازه متولد شده خود را از نزدیک زیر نظر داشته باشند و بتوانند نوزاد خود را بدون فشار دادن به پشت در تختخواب قرار دهند. که می تواند به بدن مادر در حال بهبودی آسیب برساند.

در این بخش هیچ منبعی ذکر نشده است. لطفاً با افزودن نقل قول به منابع معتبر به بهبود این بخش کمک کنید. اطلاعات بدون مرجع ممکن است مشکل ایجاد کرده و پاک شوند.
تخت مسافرتی استاندارد: این نوع معمولی تخت مسافرتی با قاب تاشو و تشک قابل جابجایی است. معمولاً شکل مستطیلی دارد، اما اکنون سبک های مختلفی در حال توسعه است.

این می تواند به عنوان تخت مسافرتی و زمین بازی استفاده شود و برای نوزادان از بدو تولد تا وزن 6.5 کیلوگرم (تقریباً 3 سالگی) مناسب است.

اگرچه یک تخت مسافرتی استاندارد معمولاً برای حمل بسیار دشوار است، تخت‌های مسافرتی سبک وزن اکنون برای کمپینگ، پیاده‌روی یا سوار شدن به هواپیما در شرایطی که وزن بسیار بالا است، ایده‌آل طراحی شده‌اند.
تخت مسافرتی پاپ آپ: این یک نسخه بسیار کوچکتر از تخت مسافرتی است که از بدو تولد تا زمانی که کودک بتواند خود را روی دست ها و زانوهای خود نگه دارد مناسب است.

تخت مسافرتی پاپ آپ مانند چادر پاپ آپ ساخته می شود که وقتی از کیفش بیرون می آید بلافاصله بالا می آید و به اندازه ای جمع و جور به اندازه یک کیسه خرید بزرگ تا می شود. تخت مسافرتی پاپ‌آپ ساخت آسان‌تر و قابل حمل‌تر است، زیرا سبک‌تر و انعطاف‌پذیرتر از مدل‌های دیگر است، اما فقط برای نوزادان بسیار جوان مناسب است.
تخت مسافرتی Bassinet: تخت مسافرتی باسینت یک تخت مسافرتی استاندارد است که دارای یک تخت برای یک نوزاد کوچکتر است.

مانند تخت خواب پاپ‌آپ، تخت‌خواب کوچک‌تر و نرم‌تر است و برای نوزادان جدید طراحی شده است، اما وقتی کودک بتواند خود را روی دست‌ها و پاهایش نگه دارد، والدین می‌توانند تخت‌خواب را جدا کرده و از تخت سفری استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.