کیف مدرسه کت موجب از کار افتادگی مرد 40 ساله شد

یک کوله پشتی مدرسه عالی باید بتواند همه چیزهایی را که کودک شما در روز نیاز دارد را جمع آوری کند. همچنین باید مانند کیف مدرسه کت بر روی پشت کودک شما بنشیند، به اندازه کافی بادوام باشد تا سال ها دوام بیاورد، و حس استایل خود را در حالی که برای رویارویی با دنیا (و خط ناهار) حرکت می کند، بیان کند.

از سال 2015، ما 35 کوله پشتی محبوب را برای بچه‌ها آزمایش کرده‌ایم، در برخی موارد کوله‌ را سال به سال با بچه‌های خودمان به مدرسه می‌فرستیم. کوله‌پشتی‌هایی که ما توصیه می‌کنیم برای کودکان در سنین مختلف، از پیش‌دبستانی تا راهنمایی، مناسب هستند.

چه به دنبال یک کلاسیک مقرون‌به‌صرفه باشید که سال‌ها دوام بیاورد، یک کوله‌پشتی سرگرم‌کننده که در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف (از جمله گزینه رول) ارائه می‌شود، کوله‌پشتی بزرگ‌تر با فضای ذخیره‌سازی لپ‌تاپ برای دانش‌آموزان مسن‌تر، یا یک کوله‌پشتی سبک، کوله‌پشتی فوق‌العاده سازمان‌یافته برای تمام سنین، این کوله‌ها امتیازات بالایی را از بچه‌ها و مراقبان دریافت می‌کنند.

ما معتقدیم که هر کسی می تواند کوله پشتی مناسب برای نیازهای منحصر به فرد خود را پیدا کند. به همین دلیل است که ما امروز اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا مورد مناسب خود را پیدا کنید!

هرکسی ترجیحات شخصی دارد و با گزینه های بسیار متفاوتی که وجود دارد، پیدا کردن بهترین کوله پشتی کاری غیر ممکن به نظر می رسد. بنابراین پس از مقایسه صدها کیف و کوله پشتی مختلف، فکر کردیم ایده خوبی است که روش های انتخاب خود را به اشتراک بگذاریم.

 

در این راهنما، ما برخی از ویژگی‌های ضروری را که باید در یک کوله‌پشتی روزمره جستجو کنید و سؤالاتی که باید قبل از شروع به جستجو از خود بپرسید، توضیح می‌دهیم. اینها نه تنها اندازه و ظاهر بلکه دسترسی، عملکرد، سازماندهی، امنیت و موارد دیگر را نیز شامل می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.